Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończył się V policyjny turniej w halową piłkę nożną

Dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim, zakończył się V Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego.

Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju brał udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bielecki, który wspólnie z  Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim
st. asp. Mariuszem Walczykiem oraz sponsorami turnieju wręczył trofea zwycięskim drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, drugie miejsce - funkcjonariusze z OPP w Kielcach, trzecie miejsce - reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku Kamiennej, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.        
Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się być Stanisław Błasiak z OPP w Kielcach. Najlepszym bramkarzem został Przemysław Pałys  z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Organizatorzy zapewnili, iż będzie to impreza o charakterze cyklicznym a w 2019 roku spotkamy się na VI Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.
Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! 

Opr.EL